Podium Ankara WPC Güç Festivali'ne ev sahipliği yapıyor

Podium Ankara WPC Güç Festivali'ne ev sahipliği yapıyor

World Strongman Federasyonu WSF’ye bağlı “Dünyanın En Güçlü Adamları”,  14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek WPC Podium Güç Festivali 2 ile yine Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ne geliyor.

 

Powerlifting Dünya Şampiyonu Barbaros Serdar Boran öncülüğünde, Podium Ankara Alışveriş Merkezi işbirliği ve organizasyonu ile dünyadan BenchPress ve Powerlifting dallarında şampiyonluklar kazanmış ve Avrupa’da en iyi powerlifterlar arasında top 10’da yer alan isimler,denial rekor denemelerinde görev alan ünlü hakemler ve en güçlü Strongmanlerin yer aldığı muhteşem bir program ile iki gün sürecek festival, Ankaralıları bekliyor.

 

Üstelik bu yıl en güçlü firmaları da yanına alan Podium Ankara, MAN Kamyon ve Otobüs firmasının çekici modeli TGS 18.420 4x2 BLS ve TürkTraktör ‘ün lider markası New Holland‘dan her biri 13.200 kg ağırlığa sahip 2 adet CX 6080 model biçer döveri ile gerçekleşecek Strongman özel etap ve rekor denemeleriyle örneği az bulunur bir projeye daha, alanında en iyilerle imza atıyor.

 

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen, basında ve ana haber bültenlerinde yer alarak büyük ilgi gören, izleyenlerin gösteriler karşısında hayrete düştüğü festival, Podium Ankara açık otoparkında gerçekleştirilecek. Festival kapsamında bu yıl, ziyaretçilerin de katılabileceği “En Güçlü Çocuk”, “En Güçlü Anne”, “En Güçlü Baba” etapları da yer alıyor. Üstelik bu yarışmaların sonucunda katılımcıları çeşitli hediyeler bekliyor.

 

Uluslararası sporcuların yer alacağı, dev lastik çevirmeden büyük tonajlı biçerdöver ve otobüs çekimine, kütük taşımadan hayrete düşürecek diğer tüm gösterilere kadar izleyenleri hayran bırakacak bu farklı festivale tüm Ankaralıları bekliyoruz. Ama dikkat edin; Strongmanler sizi de çekebilirler!

 

Bu ve benzeri tüm etkinlikler için siz de Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ni takip edin, fark yaratan projelerden kazandıran kampanyalara, keyif veren bir dolu etkinliği kaçırmayın!