Podium Ankara ilklere imza atmaya devam ediyor

04 Ekim 2019 Cuma

Düzenlediği festivallerle adından sıkça söz ettiren yazılı ve görsel medyada organizasyonları ile ilgi gören Podium Ankara Alışveriş Merkezi , bu sefer ‘’BEAUTY FEST ile Işıldayın ‘’ diyor. 5-6 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek festivalde Özge Ulusoy moderatörlüğünde alanında uzman kişilerle söyleşiler gerçekleştirilecek.Sağlık,estetik ve kozmetik alanında en iyilerin vereceği çok önemli tüyoları siz de öğrenebilirsiniz.

podium-ankara-ilklere-imza-atmaya-devam-ediyor

5 Ekim 2019 tarihinde saat 20.00’de Modanın gözde Podium markalarıyla hazırlanan muhteşem bir defile yine Özge Ulusoy başmankenliğinde ziyaretçilere sunulacak.

Festival boyunca sürecek dj performansla ile Müzik dolu saatler, festival ikinci günü yine,  spordan saç bakımına,makyajdan cilt bakımına kadar hazırlanan özel workshoplar ve festival kapanısında  ise‘’Grup Tesadüfen ‘’Konseri ile harika bir program Podium misafirlerine hazırlandı.

Üstelik alanında en iyilerin yer aldığı stantların da gezilebileceği bu muhteşem festivale tüm Ankaralılar davetli.
Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri