Podium Ankara 3'üncü yaşını büyük coşkuyla kutladı

06 Kasım 2018 Salı

3’üncü yaşına giren Podium Ankara AVM, doğum günü haftasında birçok önemli etkinliğe imza attı

podium-ankara-3uncu-yasini-buyuk-coskuyla-kutladi

Podium Ankara Alışveriş Merkezi, 3’üncü yaşını 27-28-29 Ekim günlerinde kazandıran “Çarkıfelek Kampanyası”, çocukların sevdiği çizgi karakter “Maşa ve Koca Ayı” özel gösterimleri, 28 Ekim’de doğum günü partisine özel Türkiye’de ilk kez Ankara’da ziyaretçilerle buluşan  “Ünlü Kafalar”, büyük sirk korteji ve doğum günü özel bandosu ile sürpriz hediyeler kazandırarak kutladı. Bunların yanı sıra ayrıca 29 Ekim günü  Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde  Türk Hava Kuvvetlleri Komutanlığı Bandosu Cumhuriyet Konseri gerçekleştirildi.

 

Çarkıfelek anında hediye kazandırdı

Hazırlanan birbirinden güzel hediyelerle 27-28-29 Ekim günlerinde tek seferde 200 TL alışveriş yapan ziyaretçi anında hediye çarkıfeleğini çevirerek, elektrik birbirinden güzel hediyelerin anında sahibi oldu.

 

Maşa ile Koca Ayı’ya ilgi büyüktü

Podium Ankara Alışveriş Merkezi,  3’üncü yaşında sevilen karakter Maşa ile Koca Ayı özel gösterimine ev sahipliği yaptı.27-28-29 Ekim tarihlerinde kurulan özel alanında her gün saat 14.00-16.00 ve 18.00 seansları ile minik sevenleriyle bir araya geldi.

 

Üstelik 28 Ekim saat 15:00’te gerçekleşen  doğum günü partisinde, doğum günü pastası Maşa ve Koca Ayı, Podium AVM Yönetim ekibi, Ünlü Kafalar Barış Manço, Adile Naşit, Einstein ve Kemal Sunal, Türkiye Sirki Korteji ve ziyaretçileri ile birlikte büyük bir kalabalıkla kesildi. DJ performans eşliğinde kutlanan partide pasta kesimi sorası ikram gerçekleştirildi.  

 

“Ünlü Kafalar” ilk defa Podium AVM’nin 3’üncü yaş kutlamalarına katıldı

Türkiye’de ilk defa “Ünlü Kafalar” Podium Ankara 3’üncü yaş doğum günü kutlamalarına geldi. Sevilen sanatçıların tiplemeleri Adile Naşit, Kemal Sunal, Barış Manço ve Einstein kafalar eğlenceli fotoğraf çekimleri ile Podium’da yer aldı.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da özel kutlama gerçekleşti

29 Ekim’e özel, Türk Hava Kuvvetleri Bandosu bu özel bayramı muhteşem konseri ile Podium Ankara ziyaretçileri ile birlikte kutladı. Konserde bir ağızdan söylenen marşlar ve bandonun gözleri yaşartan performansı ile Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri