Perakende PageSkin

PLAT, Private Label Çalıştayı düzenliyor

PLAT, Private Label Çalıştayı düzenliyor

PLAT, 6-8 Mart günlerinde Antalya Concorde De Lux Otel'de Private Label Çalıştayı'nı düzenliyor

PLAT Derneği, sektörün üyeleri ve paydaşları ile önemli bir paylaşım platformuna dönüşen 5’inci Private Label Zirvesi’nin ana temasını 'Kalıcı Olmak için Çıkış Yolları' şeklinde belirlemiş, değişen Türkiye ve dünya koşullarında sürdürülebilir büyümenin yeni kurallarını ve gereklerini aramıştı.

“Her arayan aradığını bulamaz ama bulanlar arayanlardır” sözünden hareketle aramaya devam eden PLAT Derneği, 6-8 Mart günlerinde Antalya Concorde De Lux Otel'de Private Label Çalıştayı'nı düzenliyor. Perakendenin en önemli bileşenlerinden biri haline gelen ve tüketicinin her geçen gün daha fazla güvenini kazanan özel markalı ürünler sektörünün mevcut sorunları ve çözüm önerilerinin yanı sıra gelecek projeksiyonunu ortaya koymak amacıyla sektör firmaları bu önemli buluşmada bir araya gelecek.

Sektörün çatı örgütü PLAT’ın sorunları ortak akıl ile çözmeyi, sektörün sağlıklı büyümesi için yol haritasını çizmeyi hedeflediği çalıştay, İzgören Akademi eğitmenlerinden Gökhan Okçu'nun moderatörlüğünde gerçekleşecek.

 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin