PLAT Derneği’nin akademisi kapılarını açıyor

03 Nisan 2019 Çarşamba

Özel markalı ürünler cazip fiyatları ile tüketici tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor. Ülke bazında oranları değişmekle birlikte Avrupa’da market cirolarının neredeyse yüzde 50’sine ulaşan özel markalı ürünler, ülkemizde de hızlı bir gelişim sürecinden geçiyor. Geçtiğimiz sene 5 liralık market alışverişinin 1 lirası özel markalı ürünlere harcandı. Sektör enflasyondaki artışa paralel olarak tüketicideki fiyat farkındalığının artmasıyla birlikte yüzde 70 gibi rekor bir büyüme gerçekleştirdi ve yılı 50 milyar TL ciroyla kapatmayı başardı. PLAT Derneği, özel markalı ürünler sektörünün elde ettiği bu başarıyı sürdürülebilir kılmak ve firmalara marka yolculuklarında rehberlik etmek amacıyla PLAT Akademi projesini hayata geçirdi. PLAT Akademi, 9 Nisan’da Gökhan Okçu’nun “Algı ve İlişki Yönetimi” eğitimi ile kapılarını açacak

plat-derneginin-akademisi-kapilarini-aciyor

Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği (PLAT), bilginin üretim süreçlerinde en büyük güç haline gelmesinden hareketle Türkiye’nin en köklü eğitim kuruluşlarından İzgören Akademi ile işbirliği yaparak PLAT Akademi’yi kurdu.

 

PLAT Akademi, dünya ticaretinin hızla değiştiği ve bu değişime ayak uyduramayanların oyunun dışında kaldığı bir ekonomik yapıda oyunu kuralına göre oynamak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı bilgi ve donanımı uzman isimlerle vermeyi amaçlıyor. Değişim sürecinde strateji belirleyip uygulamak,  resmin bütününü görmeyi ve veriyi doğru değerlendirerek geleceği tahmin edebilmeyi gerektiriyor. PLAT Akademi, değişim basamaklarında başarılı adımlar atmak ve iyi sonuçlar almak için gerekli taze bilgi, beceri ve uygulamaların aktarılacağı bir platform olarak hizmet verecek.

 

PLAT Akademi’nin alanında uzman isimlerle yıl boyu devam edecek eğitimleri, 9 Nisan Salı günü İzgören Akademi Eğitmenlerinden Gökhan Okçu’nun vereceği “Algı ve İlişki Yönetimi” konulu eğitim ile başlıyor. PLAT Akademi’yi ilk eğitim gününde perakende sektörünün yakından tanıdığı bir isim, MİGROS CMO’su Cem Rodoslu da yalnız bırakmayacak. Katılımın ücretli olduğu eğitimlerin sonunda katılımcılara PLAT Akademi imzalı bir de sertifika verilecek.

 

PLAT Akademi’nin 9 Nisan’da gerçekleştireceği Gökhan Okçu ile “Algı ve İlişki Yönetimi” eğitimi hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.plturkey.org web sitesi ziyaret edilebilir.

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri