PLAT Akademi ilk eğitimini Gökhan Okçu ile verdi

PLAT Akademi, İzgören Akademi eğitmenlerinden Gökhan Okçu'nun ''Algı ve İlişki Yönetimi'' eğitimi ile kapılarını açtı. İlginin yoğun olduğu gözlenen ilk eğitimde katılımcılar değerli bilgiler edinme fırsatı yakaladı

PLAT Akademi ilk eğitimini Gökhan Okçu ile verdi

 

 

PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği, bilginin üretim süreçlerinde en büyük güç haline gelmesinden hareketle Türkiye’nin en köklü eğitim kuruluşlarından İzgören Akademi ile işbirliği yaparak PLAT Akademi’yi kurdu. PLAT Akademi, dünya ticaretinin hızla değiştiği ve bu değişime ayak uyduramayanların oyunun dışında kaldığı bir ekonomik yapıda oyunu kuralına göre oynamak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı bilgi ve donanımı uzman isimlerle vermeyi amaçlıyor.

 

PLAT Akademi’nin alanında uzman isimlerle yıl boyu devam edecek eğitimlerinin ilki İzgören Akademi Eğitmenlerinden Gökhan Okçu’nun verdiği “Algı ve İlişki Yönetimi” konulu eğitim ile başladı.

 

Perakende sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan Migros CMO’su Cem Rodoslu da PLAT Akademi’nin açılışına konuk oldu ve bir konuşma yaptı. Rodoslu: “Odağınız neredeyse enerjiniz oraya akar. İşinizi doğru yapın, kendiniz olun ve empati yapın. Bunların sonucunda karşı tarafa kocaman bir güven duygusu verirsiniz.” dedi.

 

Eğitmen Gökhan Okçu’nun doğru ve etkili iletişimin iş dünyasında başarının anahtarlarından biri olduğunu vurguladığı eğitimde: “Hayatta yönetilen üç fonksiyon: Etkili iletişim, ilişki yönetimi ve algı yönetimidir. İnsan beynini en çok yoran üç şey ise belirsizlik, kararsızlık ve kabullenmektir. Akışı değiştiremiyorsan bakışını değiştir.” diye konuştu.

 

İlginin yoğun olduğu gözlenen eğitimin sonunda tüm katılımcılara PLAT Akademi tarafından İzgören Akademi onaylı sertifika verildi.