Pizzabulls İngiltere pazarına giriyor

05 Şubat 2018 Pazartesi

Yüzde 100 Türk sermayeli Pizzabulls İngiltere'de Türk pizzası satacak

pizzabulls-ingiltere-pazarina-giriyor

Londra'da açacağı ilk yurtdışı şubesinde Türkiye'ye has kavurmalı pizzayı İngiltere halkına yedirmek istediklerini dile getiren Pizzabulls CEO'su Cavit Can Kırbeyi: “Türkiye'de 43 şubeye ulaştık. Şimdi ABD'den sonra en büyük pizza pazarı İngiltere'yi Türk pizzasıyla tanıştıracağız. İngiltere'de yılda kişi başına 11 pizza tüketilirken Türkiye'de ise rakam sadece 3.” dedi.


Karadeniz'de ise pideye rakip olduklarını vurgulayan Kırbeyi: “Karadeniz'deki şubelerimiz en iyi satış yapanlar arasında. Özellikle kavurmalı pizzayı çok sevdiler. Yakında bütün Karadeniz'e pizza servisi yapacağız.” dedi. Geçen yılı 35 milyon TL ciro ile kapatan bu yıl ise 60 milyon TL ciro hedeflediklerinin altını çizen Kırbey'in 2018 hedefi 120 milyon TL.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri