Pınar’dan cam damacana

09 Kasım 2012 Cuma

Pınar’ın suyu Pınar Yaşam Pınarım’ın yeni ambalajı “5 litre Cam Damacana”, Pınar Su bayilerindeki yerini aldı

pinardan-cam-damacana

Aydın Madran kaynağından tüm Türkiye’ye sunulan 5 litrelik Pınar Yaşam Pınarım Cam Damacana’yı ideal boyutu sayesinde buzdolabında soğutmak mümkün oluyor. Taşıma kulpu ile daha rahat taşınan ürün, 2’li olarak satışa sunuluyor. Özel sepetinde muhafaza edilebilen Cam Damacana, sebil ve pompa ile de kullanılabiliyor.

Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu “Pınar Su olarak kurulduğumuz 1984 yılından bu yana tüketicilere sağlık, lezzet, yenilik sunmak için çalışıyoruz. Dünya genelinde son trendleri ve tüketici taleplerini yakından takip ediyoruz. Gelen talepler doğrultusunda Cam Damacana’yı tüketicilerimizin beğenisine sunduk. Cam Damacanalarımızın dolumu Madran kaynağımızdan Aydın’daki tesisimizde yapılıyor ve güçlü dağıtım ağımızla Türkiye çapına dağıtılıyor. Ürünümüzü Pınar Su bayilerinin olduğu tüm şehirlerde satışa çıkardık. Cam Damacanamız tüketiciler tarafından ilgiyle karşılandı” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri