Pideor’un hedefi 10 yeni şube

Aktaşlar Lezzet Grubu’nun fast-food sektörüne hızlı giriş yapan markası Pideor, birbirinden lezzetli tatlarını dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanına franchise vererek taşımayı hedefliyor. İlk 20 şube için franchise giriş bedeli almayacağını duyuran marka bugün; Beşiktaş ve Bomonti’de lezzet tutkunlarıyla buluşurken 2018 yılının sonuna kadar franchise ile 10 şube daha açmayı hedefliyor

Pideor’un hedefi 10 yeni şube

Aktaşlar Lezzet Grubu’nun sağlıklı, lezzetli ve hızlı konseptiyle oluşturduğu markası Pideor, 2018 yılının 2’nci yarısında da franchise vererek büyümesini sürdürülebilir kılmayı hedefliyor. Bugün Beşiktaş ve Bomonti’de lezzet tutkunlarını karşılayan Pideor; yıl sonunda 10 şube daha açarak takipçileriyle buluşma yolunda çalışmalarını sürdürüyor.

 

“İlk 20 şubeden isim parası talep etmiyoruz”

İlk 20 şube için franchise giriş bedeli almayacağını duyuran ve lezzet tutkunlarının Pideor’u görmek istedikleri lokosyonlarını tercih ettiklerini söyleyen Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, franchise alacakların sektör tecrübesi olmasa da Pideor’un pratik ve ustalık gerektirmeyen sistemi ile kısa bir eğitim aldıklarını belirtti. Satışa sunulacak tüm ürünleri kendi fabrikalarından gönderdiklerini belirten Aktaş: “Yüz metrekare civarındaki yatırım maliyetimiz cadde mağazaları için minimum 70 metrekare, AVM’lerde 40–50 metrekarede olabiliyor. Pratik açık alanlarda kolay kurulumu olan portatif veya demonte konteyner konsepti içine de yapılabiliyor. Bu 3 konseptimizle küçük, orta ve daha büyük olarak franchise şubelerimiz açılabiliyor. Mümkün olduğunca yaya hareketinin çok olduğu, önünde aracın durabileceği, okul ya da üniversite yakınları, bilindik merkezi caddeler olmasına dikkat ediyoruz.” dedi.

 

Pideor markasıyla ailenin 37 yıllık pide tecrübesini birleştirdiklerini belirten Aktaş: “Ev dışı tüketim pazarında her lezzeti ayrı ayrı taçlandıran Aktaşlar Lezzet Grubu, tüketiciyi yediğinden son derece memnun edecek markalarla buluşturmak vizyonuyla hareket ediyor. Bu vizyon doğrultusunda son olarak Pideor markamızla müşterilerimizin karşısına çıktık.  Tüm markalarımızda olduğu gibi Pideor markamızla da hızlı tüketim sektöründe öncü şirket olma hedefiyle büyüyoruz. İlk şubemizi açarken hedefimiz çok netti. Pideor’u 2018 yılsonuna kadar toplam 10 farklı lokasyonda konumlandırmak. Bu bilinçle önümüzde ki dönemlerde Pideor ile yurt içinde İstanbul başta olmak üzere Ordu, Ankara; yurt dışında ise Kuveyt, Dubai ve Arabistan’daki şubelerimizle lezzet tutkunlarıyla buluşmayı hedefliyoruz.” dedi.