Piazza bir ayda 1 milyon 500 bin kişi ağırladı

Piazza bir ayda 1 milyon 500 bin kişi ağırladı

Yıl boyunca her hafta sonu birbirinden renkli etkinliklere ve cazip kampanyalara ev sahipliği yapan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Temmuz ayında 1 milyon 500 bin ziyaretçi ağırlarken yılın bu dönemine kadar 10 milyonu aşkın kişiye ev sahipliği yaptı.

Samsun Piazza’nın ziyaretçi sayısı, sıcakların artışıyla birlikte tavan yaptı. Sıcaktan bunalan Samsunluların buluşma noktası haline gelen Piazza AVM, ziyaretçilerine serin bir ortamda dolaşma, özel etkinlikler ile keyifli vakit geçirme ve farklı kampanyalar ile avantajlı alışveriş yapma imkânı sunuyor. 

155 bin metrekarelik inşaat alanı ve 65 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ile sadece Samsun’un değil, aynı zamanda Orta Karadeniz Bölgesi’nin ticari ve sosyal hayatına yön veren Piazza, bölgede ilk kez mağaza açan birçok uluslararası ve ulusal markayı bünyesinde bulunduruyor. Inditex grubu bünyesindeki Zara, Bershka, Stradivaiurs, Pull&Bear gibi dünya markalarının yanı sıra H&M ve Decathlon gibi zincir markaları Samsunlular ile buluşturan tek yer olan Piazza AVM, Media Markt, Lacoste, Yargıcı, Kahve Dünyası, Starbucks, Cookshop, 5M Migros başta olmak üzere 161 mağazası ile ziyaretçilerini ağırlıyor.

Ziyaretçilerine alışveriş keyfi yaşatmanın yanı sıra kaliteli zaman geçirmelerini amaçlayan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 10 salonda bin 600 koltuk kapasiteli sineması, 270 metrekarelik buz pisti ve 10 hatlı bowling salonu ile eğlencenin de cazibe merkezi olmayı başarıyor. Piazza’nın içerisinde bulunan Sanat Galerisi ise Samsunlu sanatçıların fotoğraf, resim, el işi eserlerine ev sahipliği yapıyor.