Philips SpeedPro Max ile süper temizlik

Philips SpeedPro Max ile süper temizlik

Türkiye’nin bir numaralı süpürge markasından SpeedPro Max: 360 Derece Çekim Gücü ile Süper Hızlı. Süper Temiz.

PowerCyclone 8 teknolojisini SpeedPro Max’e entegre eden Philips, hızlı ve pratik temizlikte çifte kolaylık sunuyor. Philips’in kullanıcıları için maksimum kolaylık sağlayan kablosuz süpürgesi SpeedPro Max, 360 derece çekim gücü sağlayan başlığı sayesinde tek seferde her yönden tüm tozları toplar ve ulaşılması zor köşeleri bile temizler.

Benzersiz Powerblade dijital motoru ve üçlü filtreleme sistemi sayesinde güçlü toz çekişi için yüksek hava akışı sağlar. Alçak mobilyalar da dahil ulaşılması en zor köşelere bile erişim imkânı sunan kablosuz SpeedPro Max, sert zeminlerde ve halılarda da az zamanda çok iş başarmanın mutluluğunu yaşatıyor.

SpeedPro Max ile kesintisiz temizlik deneyimi sizi bekliyor...

Kesintisiz temizlik deneyimi ile kullanıcılarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanan Philips SpeedPro Max'in her an elinizin altında bulunan entegre yumuşak fırçası ile dilediğiniz zaman erişilmesi zor yerleri temizleyebilir, çıkarılabilir el tipi üniteye sahip olmasıyla da 2'si 1 arada bir cihaza dönüştürebilirsiniz.

SpeedPro Max'in özel turbo başlığı sayesinde kedi-köpek tüyü ve saçları kolayca temilzleyebilir, LED başlığı sayesinde ise gözle görünmeyen tüm tozları ortaya çıkartır. 25V Li-Ion pillerle tek bir şarjla eco modunda 65 dakika, normal modda 30 dakika ve turbo modda 21 dakika uzun kullanım süresi sunarken, benzersiz toz haznesi tasarımı sayesinde boşaltma işlemi sırasında etrafa toz dağılmaz.