P&G ve Vestel’le artık “Kolay Geliyor”

P&G ve Vestel’le artık “Kolay Geliyor”

 

 

P&G - Vestel işbirliği ile geçen yıl geliştirilen Kolay Gelsin Teknolojisi’nin ilk uygulaması hayata geçirildi. Tek tuşla deterjan siparişi vermeye olanak tanıyan yeni teknoloji ile artık Vestel çamaşır ve bulaşık makinesi kullanıcılarının deterjanları kapıya kadar teslim ediliyor.

 

İşbirliği kapsamında, Vestel çamaşır ve bulaşık makinesi satın alan tüketicilerin makinelerine, yetkili servis tarafından dijital deterjan sipariş butonu kuruluyor. Eş zamanlı olarak tüketicinin akıllı telefonuna yüklenen uygulama ile adres, kredi kartı bilgileri ve deterjan seçeneği sisteme giriliyor. Tüketici deterjan azaldığı zaman makine üzerindeki butona basarak veya uygulamayı kullanarak deterjan siparişini otomatik olarak verebiliyor. Uygulama ile birlikte ücretsiz kargo, uygun fiyat ve sürpriz hediye gibi fırsatlar da sunuluyor.

 

İkinci aşamada makineler kendi siparişini verecek!

P&G ve Vestel’in geliştirdiği teknolojinin ikinci aşamasında, çamaşır ve bulaşık makinelerinin otomatik olarak sipariş vermesi hedefleniyor. Buna göre, deterjan seviyesi belli bir sınırın altına indiğinde, otomatik dozaj sistemli makineler kendi deterjan siparişini verip ürünün eve teslim edilmesini sağlayacak.