P&G Türkiye girişimcilere olan desteğini sürdürüyor

13 Mart 2019 Çarşamba

Büyüme aşamasındaki girişimcilere destek olan ScaleUp programının ikinci buluşması P&G Türkiye kampüsünde gerçekleşti

pg-turkiye-girisimcilere-olan-destegini-surduruyor

Büyüme aşamasına ulaşmış girişimlere yönelik olarak 6 aylık bir Hızlandırma Program olarak tasarlanan ve Kapsamı ve hedef kitlesi itibariyle Türkiye’nin girişimcilik ekosistemine yeni ve farklı bir değer katan ScaleUp Programı, şirketlerin globalleşme ve büyüme hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Yenilikçiliği ve araştırma gücüyle ikinci asrını devirmeye hazırlanan Procter & Gamble ise programın dün (12 Mart) düzenlenen yeni eğitimine ev sahipliği yaptı.

 

P&G Türkiye kampüsünde gerçekleşen etkinlikte açılış konuşmalarının ardından P&G Avrupa IT Direktörü Nicolas Louit’in de söz aldı. Louit konuşmasında yeni ufuklar açarak sürdürülebilir bir dünya çalışmalarına katkıda bulunan girişimler için kurumsal işbirliklerine dikkat çekti ve bu alanda gerçekleştirilen satın almalara değindi.

 

Scale Up Programı kapsamındaki bu ikinci buluşmada, 3 farklı oturum gerçekleştirildi. P&G Avrupa IT Direktörü Nicolas Louit’in ardından söz alan Erdal Uzunoğlu konuşmasında “Bir Yaşam Biçimi Olarak İş Ağı Geliştirme”ye değindi ve ardından sözü Türkiye’nin önemli start up’larından olan Scotty’nin kurucu ortağı ve CEO’su Tarkan Anlar ve melek yatırımcı Cem Mimaroğlu’na bıraktı. Cem Mimaroğlu moderatörlüğünde gerçekleştirilen içerikte Tarkan Anlar, Scotty örneği özelinden hareketle girişimciler için OKR metodolojisini uygulama deneyimlerini paylaştı.

 

Günün ikinci oturumunda CTO’lar söz aldı

Günün ikinci oturumu ise CTO Day olarak düzenlendi. Girişimci şirketlerin teknoloji mimarları olan ve başarılı bir şirket olmak için yaratıcı ve yenilikçi olmaya devam etmelri gereken CTO’ların söz aldığı eğitim; Paraşüt Kurucu Ortağı ve CTO’su Andaç Türkmen ile başladı. Andaç Türkmen’in konuşmasının ardından ise P&G’nin yeni nesillerle arasındaki sinerjiyi arttırması ve şirketin her zaman genç kalabilmesi için tasarladığı Banabak uygulamasına değinildi. Günün ikinci oturumunda söz alan diğer isimler ise Scotty CTO’su Hakan Erdoğan ve sonrasında Armut Kurucu Ortağı Erol Değim oldu.

 

Etkinliğin öğleden sonraki bölümü bir yandan programa katılan ScaleUp girişimlerin P&G Türkiye yönetici ekibine gerçekleştirdiği sunumlarla devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri