PERDER üyelerinin rotası “Gelecek”

06 Nisan 2015 Pazartesi

PERDER üyeleri ile genç kuşak ve satın alma yöneticileri bir araya geldi, etkinlikte üyelerin rotası “Geleceğe” döndü

perder-uyelerinin-rotasi-gelecek

Perakende ticaret, müşteri talepleri, tedarikçi ilişkileri, gelişen teknoloji, eğitim ve insan kaynakları alanında oluşan talepleri değerlendirerek takip edecek “Gelecek Komisyonu” 2015 Abant Üye Kampı’nda start aldı.

Açılışta, Ankara PERDER Başkanı Mehmet Ali Başdurak, ortak dili konuşabilmek adına ortak akılla bir arada olmaya hizmet edecek bu proje için tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

2015 Üye Kampı’nın ilk gün öğleden sonra oturumu 6 çalışma masasında devam etti. Daha önceden hazırlanmış dört soru üzerinden beyin fırtınası tekniğiyle tartışan masalar, oturumun sonunda sunumlarını tüm katılımcılarla paylaştı.

Kapanış konuşmasında, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek, yapılan bu çalışmaların son derece değerli olduğunun altını çizerken “birliktelik sektörümüze başarıyı getirecektir” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri