Perakendenin tüm ihtiyaçları eurometall’de

Perakende, depo, lojistik, endüstriyel ve ofis ekipmanları alanında 30.000’in üzerinde ürünle hizmet veren ve Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise önde gelen ekipman tedarikçilerinden biri olan Eurometall, işletmelerin e-ticarete yöneldiği ve yeni alışveriş alışkanlıklarının ivme kazandığı son dönemde, Depo ve Lojistiğin önemini vurguladı.

Perakendenin tüm ihtiyaçları eurometall’de

Yeni düzene evrilen perakendecilik sektöründe , işletmeniz İçin ihtiyacınız olan tüm  ekipmanlar eurometall.com.tr’de

Küreselleşmenin en önemli sonuçlarından biri, birçok sektörde rekabeti arttırmaktır. Rekabet arttırıldığında, küresel pazara giren her işletme sunduğu hizmetleri kusursuz denilecek şekilde düzenlemeli ve müşteri sadakati sağlamak için çaba sarf etmelidir.

 E-ticaretin oldukça önem kazandığı 2020 yılında, dünyanın dijital pazarlama alanına yaptığı yatırımlar rekor seviyelere ulaştı.

Bu atılım, lojistiğe duyulan ihtiyacı kat ve kat arttırdı. Bu nedenle mağazalar, mevcut müşterilerini ellerinde tutabilmek ve yeni gelecek müşterileri cezp edebilmek amacıyla müşteri memnuniyeti kavramına yeni bir trend ekleyerek, lojistikteki sirkülasyonu hızlandırıp ‘’ Hızlı Kargo’’ alternatifiyle hizmet sunmaya başladı.

‘’Hızlı Kargolama’’ , ‘’ Kesintisiz Teslimat’’, ‘’Aynı Gün Kargoda’’ sloganlarına destek olarak üretilen ve inovatif bir ürün olan sipariş toplama arabaları, 2020 yılının en çok konuşulan ve üzerinde çalışmalar yapılan alanına hizmet etmek için üretildi.

Hizmet verdiği birçok işletmeye ekipman tedariğini sağlayan Eurometall, perakendeciliğin evrildiği yeni düzende de #HerİşYerindeBirEurometall olacağının altını çizdi