Perakendenin “en”leri belli oldu

02 Ocak 2018 Salı

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen araştırma kapsamında “Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları” için adaylar belli oldu. Halk tarafından seçilen perakendenin en’leri, 9 Ocak 2018, Salı akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek törenle ödüllerine kavuşacak

perakendenin-enleri-belli-oldu

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen 1 Numaralı Markalar Araştırması’nda heyecan dorukta. Merak ve heyecanla beklenen özel gece için geri sayım devam ederken, 15 kategoride verilen Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları için adaylar belli oldu.

 

Zorlu Center sponsorluğunda, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 9 Ocak 2018 gecesi ödüllerin sahiplerine kavuşacağı 1 Numaralı Markalar Ödül Töreni, oyuncu ve sanatçı Kadir Çöpdemir’in sunumu ve AYD Başkanı Hulusi Belgü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek.

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kıyasıya bir rekabete sahne olan Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları’nın kendi kategorilerinde ilk 3’e kalan aday* listesi ise aşağıdaki gibi:


Kategoriler

Adaylar*

Kadın Giyim

Koton

Mango

Zara

Erkek Giyim

Damat Tween

Kiğılı

Sarar

Günlük Spor Giyim

DeFacto

Koton

LCWaikiki

Çocuk Giyim

Joker

LCWaikiki

Panço

Bebek Ürünleri - Oyuncak

Chicco

E-Bebek

Joker

Spor Malzemeleri

Adidas

Nike

Puma

Ayakkabı - Çanta

AyakkabıDünyası

Derimod

FLO

Kişisel Bakım - Kozmetik

Flormar

Gratis

Watsons

Ev Tekstili - Dekorasyon

Bernardo

English Home

Madame Coco

Teknoloji Perakendeciliği

Media Markt

Teknosa

Vatan

Teknoloji Üreticisi

Apple

Arçelik

Samsung

Aksesuar

Altınbaş

Atasay

Zen Pırlanta

Self-Servis Restoran

Burger King

KFC

MC Donald's

Restoran

Günaydın

HD İskender

KasapDöner

Kafe

Mado

Özsüt

SarayMuhallebicisi

*Adaylar alfabetik olarak sıralanmıştır. 
Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri