Perakendenin “Alternatif”i büyümeye devam ediyor

01 Temmuz 2019 Pazartesi

“Toptan Fiyatına Perakende” sloganıyla marketçilik sektörüne değişik bir boyut kazandıran Alternatif Market’in 8’inci mağazası Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde açıldı

perakendenin-alternatifi-buyumeye-devam-ediyor

“Toptan Fiyatına Perakende” sloganıyla marketçilik sektörüne değişik bir boyut kazandıran Alternatif Market’in 8’inci mağazası Bayraklı, Şemikler, Buca, Altındağ, Ürkmez, Evka-4, Özdere’den sonra Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde açıldı. Manisa halkının büyük ilgi gösterdiği açılış töreninde kurdeleyi, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan ve vatandaşlar birlikte kesti.

 

Tüketiciye ulaşırken arada aracı yok

2013 yılından bu yana yüzde yüz yerli sermaye anlayışıyla hizmet sunduklarını kaydeden Pehlivan: “Toptan fiyatına perakende sloganı ile çıktığımız bu yolda Manisa halkına en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti sunmayı hedefleyerek yeni şubemizi açtık. Araya aracı koymadan fabrikadan halka ulaştırmak en büyük gayemiz. Yeni şubemiz hayırlı olsun.” dedi.

 

Pehlivan, reyonları tek tek kontrol etti. Alternatif Market, et, süt, peynir ve beyaz et gibi temel gıda ürünlerinde kalite ve fiyatlarıyla tüketicinin beğenisini kazanıyor.


Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri