Perakendeni teknolojik çözümleri KMD tarafından ödüllendirilecek

01 Temmuz 2019 Pazartesi

Perakende sektörüne teknolojik çözüm üreten, yeni ve yaratıcı projeleri hayata geçiren, süreçlerde iyileştirme ve verimlilik sağlayan tüm teknoloji firmaları ve perakendeciler ödül programına başvurabilecek

perakendeni-teknolojik-cozumleri-kmd-tarafindan-odullendirilecek

Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), perakende sektörüne en çok fayda sağlayan teknoloji çözüm ortaklarını ödüllendiriyor.

 

Teknolojinin, sektörün tüm süreçlerine her geçen gün daha da dahil olmasıyla birlikte, verimli ve yenilikçi çözümler geliştiren teknoloji firmalarının ödüllendirilmesi, tüm sektöre duyurulması ve global arenalara taşınmasının önünün açılması amacıyla düzenlenen KMD Perakende Teknolojileri Ödülleri, 1 Ekim’de sahiplerini bulacak.

 

Ödül programında dijitalleşmeye ve gelişime hizmet eden çözümlerin ve bu çözümleri geliştiren teknoloji çözüm ortaklarının ve perakendecilerin ödüllendirilmesi amaçlanıyor.

 

Tüm başvurular ödül jürisi tarafından değerlendirmeye alınacak. Ödül jürisi; perakende sektörünün önde gelen isimlerinden, uzmanlardan ve akademisyenlerden meydana geliyor:

 

KMD Perakende Teknolojileri Ödülleri’nin jüri üyeleri şu isimlerden oluşuyor:

Alp Önder Özpamukçu – Koçtaş Genel Müdürü

Avi Alkaş – Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı

Bülent Gürcan – TeknoSA Genel Müdürü

Prof. Dr. Ercan Öztemel – Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı Başkanı

Kerim Tatlıcı – Migros Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü

Mete Yurtdaş – Watsons Türkiye Genel Müdürü

Yenal Gökyıldırım – MediaMarkt Türkiye CEO

 

Ödül programına başvurular 30 Ağustos Cuma gününe kadar kabul edilecek. Perakende sektörüne teknolojik çözüm üreten, yeni ve yaratıcı projeleri hayata geçiren, süreçlerde iyileştirme ve verimlilik sağlayan tüm teknoloji firmaları ödül programına başvurabilecek.

 

Tüm başvurular tamamlandıktan sonra jüri tarafından finalistler belirlenecek, finale kalan adaylar jüriye sunum yaparak çözümlerini anlatacaklar. Kazananlar ise 1 Ekim gününde Intercontinental Istanbul Taksim’de düzenlenecek olan KMD Perakende Teknolojileri Konferansı’nda açıklanacak.
Hem perakendeci hem de çözüm ortağı ödüllendirilecek

Bu sene ödül programında çözümü geliştiren teknoloji firmasının yanı sıra kendi içinde çözüm geliştirip kullanan perakendeciler de değerlendirmeye alınacak.

 

KMD Perakende Teknolojileri Ödülleri’nin bu seneki kategorileri şöyle:

 

En İyi Teknoloji Çözümü Ödülü: Bu kategoride, perakende işletmelerin stoklarını kontrol etmelerine, ödeme sistemlerini geliştirmelerine, satışlarını artırmalarına, müşteri hizmetlerini geliştirmelerine, süreçlerini yönetmelerine yardımcı olan, perakende teknolojilerindeki yenilikleri içeren programlar/yazılımlar/uygulamalar ve bu çözümleri geliştiren teknoloji çözüm ortakları değerlendirilecek.

 

Perakendede En İyi Teknoloji Uygulaması Ödülü: Bu kategoride, perakende firmalarının, operasyon iyileştirme ve verimlilik yönünde kendi bünyelerinde geliştirdiği teknolojik çözüm, uygulama vb projeler değerlendirilecek.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri