Perakende süreçlerine Pozitera PTP ile katkı sağlayacak

21 Ağustos 2019 Çarşamba

Pozitera, kendisine ait olan Perakende Takip Platformu (PTP) teknolojisiyle, satış ekiplerini ve pazarlama süreçlerini anında ve canlı olarak izleyebiliyor, gerekirse müdahale edilmesini sağlıyor

perakende-sureclerine-pozitera-ptp-ile-katki-saglayacak

Kuruluşunun 15’nci yılını kutlamaya hazırlanan Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri AŞ, patenti kendisine ait yazılımı sayesinde ölçümlenebilir pazarlama faaliyetleri sunarak, perakende sektöründe yer alan markalara PTP ile herkesten farklı ve bir o kadar da önemli bir katma değer sağlıyor.             

 

Sahadan canlı yayın

Pozitera, ölçümlenebilir pazarlama faaliyetleri doğrultusunda PTP’nin teknolojik altyapısı sayesinde, markalar adına sahada yer alan satış ekibinin canlı takibini yapabiliyor ve gerekirse pazarlama süreçlerine anında müdahale edilebiliyor. PTP ile sistem içinde yer alan 6 bin 500’e yakın satış noktasında markaların satışları, stok seviyeleri, sipariş talepleri, satış ve sergilemeden aldıkları pay, sergileme alanları, rakip markaların fiyat, kampanya, etkinlik, yeni ürün bilgileri, mağaza yönetici ve personel yorumları anında ve canlı olarak takip edilebiliyor. Pozitera PTP teknolojisiyle doğru ve anında elde edilen bilgi kapsamında hızlı servis ve hızlı aksiyon ile markalara katma değer sağlıyor.


Perakende sektörüne teknolojik yenilikler sunan Pozitera’nın özel yazılımı PTP, şirketlerin takip etmek istediği özel durumlarda da kurum içi bir çözüm olarak değerlendirilebiliyor.

 

Personel eğitimine de katkısı var

Personel eğitimine de çok önemli bir katkısı olan PTP teknolojisiyle ya ürün özelinde ya da genel eğitimler verilebiliyor. Eğitime katılan personelin başarı seviyeleri çevrimiçi sınavla tespit edilebiliyor; bu teknoloji sayesinde nitelikli eleman gücüne katkı sağlanıyor.

 

PTP teknolojisi, SAP, CRM Dynamics gibi kurumsal uygulamalara entegre edilebilme özelliğine sahip olduğu için dış veriler sisteme alınabilirken, aynı zamanda karşılaştırmalı veya destekli verilere de ulaşılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri