Perakende sektörünün duayenleri bir araya geldi

2006 yılında kurulan, proje geliştirme ve yönetimi, kiralama, alışveriş merkezi yönetimi, mimari konsept ve danışmanlığı konusunda hizmet veren Avm Mfi Partners, ‘Yaza Merhaba Yemeği’nde Türkiye’nin önde gelen perakendecilerini buluşturdu

Perakende sektörünün duayenleri bir araya geldi

Avm Mfi Partners yönetimi, perakende sektörünün duayenlerini ağırladı. Yoğun geçen kış ayları boyunca yüksek tempoda çalışan perakendeciler, yorgunluklarını Reina Blue Topaz’da verilen yemekte İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde keyifli saatler geçirerek giderdi. 150 perakende patronunu bir araya getiren gecede, yemek boyunca yönetim kurulu üyeleri Tarkan Ander, Aydın Yurdum ve Dora Şahintürk, misafirlerle tek tek ilgilendi.

Oldukça neşeli bir ortamda gerçekleştirilen Yaza Merhaba Yemeği, Kiğılı’dan Abdullah Kiğılı, Teknosa’dan Mehmet Nane, İpekyol’dan Yalçın Ayaydın, YKM’den Saruhan Tan, Derimod’dan Ümit Zaim, Hotiç’ten Ahmet Hotiç, Batik’ten Metin Ziyal, Demsa Grup’tan Ahmet Dalyancıgil ve Kemal Tanca’dan Tamer Tanca gibi ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleşti.

Avm Mfi Partners Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yurdum, sektörün en önemli iş ortaklarının bir araya gelmesinin sinerjinin gücünü gösterdiğini ifade ederek, “Bu dönemde ardı ardına yükselen alışveriş merkezi projeleri ile sektörde katma değer yaratıp, Türkiye’ye istihdam sağlanmasına katkıda bulunduğumuzu düşünüyoruz. Bu büyük başarının altına birlikte imza attığımız iş ortaklarımızla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi. Yurdum, perakendecilerle yapılan buluşmaların ve işbirliklerinin artarak devam edeceğini ifade etti.