Perakende sektörü Kroger’ın müdürüyle buluşacak

19 Şubat 2019 Salı

TAMPF Perakende sektörünü Kroger’ın Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürü Titus Jones’la buluşturuyor

perakende-sektoru-krogerin-muduruyle-bulusacak

TAMPF’ın Microsoft işbirliği ile düzenlediği Webinar Serisi’nin 2’ncisi yarın (20 Şubat) gerçekleştirilecek. Serinin ikinci konuşmacısı Amerika’nın ünlü perakende firmalarından Kroger Şirketinin Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürü Titus Jones olacak. ABD'nin en büyük süpermarket zinciri, ikinci en büyük genel perakendecisi olan Kroger bünyesinde toplamda 2 bin 765 market yer alıyor.

 

Kroger Şirketinin Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürü Titus Jones, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu üyeleri için Kroger'in dijital dönüşüm yolculuğunu, perakende mağazalarda fiziksel ve ilkesel teknoloji dönüşümü nasıl sağladığını paylaşacak.

 

Yarın, saat 15:30- 16:30 saatleri arasında gerçekleşecek Webinara katılım için aşağıdaki linkten kayıt yaptırmak gerekiyor.

https://info.microsoft.com/ME-DTRETAIL-WBNR-FY19-02Feb-20-WebinarSeriesforTurkishFederationofShoppingCentersAndRetailers-MCW0011574_01Registration-ForminBody.html?wt.mc_id=AID753338_QSG_EML_320970

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri