Perakende PageSkin

Perakende Günleri tüm sektörü 18'inci kez bir araya getirdi

Bu yıl 18’incisi düzenlenen Perakende Günleri, bir kez daha tüm perakende sektörünü bir araya getirdi. Gerçekleştirilen oturumlar ve B2B fırsatları ile farkını bir kez daha ortaya koyan Perakende Günleri’nin “Perakendenin Haber Portalı” olarak basın sponsorluğunu üstlenen Perakende.org, birçok sektör profesyoneliyle röportajlar gerçekleştirdi

Perakende Günleri tüm sektörü 18'inci kez bir araya getirdi

28-29 Kasım tarihleri arasında “Retail Experience Exchange” temasıyla düzenlenen Perakende Günleri’18, 2 gün boyunca perakende sektörünün tüm temsilcilerini bir araya getirdi. Hem gerçekleştirilen konuşmalar ve oturumlar hem de katılımcılar ve ziyaretçilerle yapılan B2B görüşmeleri ile sektördeki tüm gelişmelerin masaya yatırılmasını sağlayan Perakende Günleri’18, perakendenin dijital bir dönüşüme girdiği bu dönemde tüm sektöre katkı sağlayan bir organizasyona imza attı.

 

Bu yıl Perakende Günleri’18’in “Perakendenin Haber Portalı” sponsoru olarak yerini alan Perakende.org ise, kurduğu stüdyo standında birçok sektör temsilcisiyle gerçekleştirdiği röportajlarla yine sektörün nabzını tuttu. Sektörün önde gelen temsilcilerinin mesajlarını dinleyen Perakende.org,  Perakende Günleri’18 ile bir kez daha sektörün platformu oldu.

 

Organizasyonla ilgili konuşan Ekonomi Yayınları AŞ Genel Müdürü Yaren Öz: “28-29 Kasım’da 18'inci kez düzenlenen Perakende Günleri, sektörün geleceğine yön veren önemli organizasyonlardan biri. Perakende Günleri, bu yıl Retail Experience Exchange temasıyla düzenlendi. Sektörde yaratıcı ve başarılı örneklerin paylaşıldığı organizasyonda Perakende.org markamızla ‘Perakendenin Haber Portalı’ sponsoru olarak yerimizi aldık. Sektörün dijital dönüşüm süreçlerine fazlasıyla eğildiği bu dönemde doğru yaklaşım ve isimleri ağırlayarak, bu dönüşümde verimlilik odaklı çalışmaların sırlarını sergileyen konferans ve fuarın perakende sektörüne ve ekonomiye kazandırdığı fayda yadsınamaz.Bu organizasyonda sponsor olarak yerimizi alıp, gelişmelerin adım adım takipçisi olduğumuz platformumuzda yine sektörün önde gelen temsilcilerini ağırlamaktan gurur duyduk. Yenilikçi perakendenin öncü organizasyonlarından Perakende Günleri için Soysal Grubu’nu tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” açıklamasında bulundu.

 

Perakende Günleri’18’de gerçekleştirdiğimiz röportajlarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz:


Soysal Yönetim Kurulu Başkanı Suat SoysalTrio Mobil Pazarlama Müdürü Tuğba ŞengünEce Türkiye Genel Müdürü Nuri ŞapkacıDerimod Yönetim Kurulu Üyesi Murat ZaimOdak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kerem OralSecuritas Risk ve Proje Koordinatörü Hüseyin ErimTepe Emlak Genel Müdürü Hayal OlcaySMG Müzik Kurucu Ortağı Gül Gürer AlimgilOksijen Tesisleri Genel Müdürü Alp GürdilLogo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Arslan ArslanBeylerbeyi Profiterol Şirket Sahini Ahmet GökırmakHarput Dibek Kahvesi Franchise / Marka DirektörüKayseri Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Sarıkaya & GLA Kiralama Yönetim CEO'su Tahir Çelik


Perakende PageSkin
Perakende PageSkin