Perakende Günleri omnichannelın geleceğini de konuşacak

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Perakende sektörünün duayen isimlerini kendi sahnesinde ağırlayarak sektöre birçok konuda ışık tutan Perakende Günleri, 4-5 Aralık günlerinde birçok profesyonel ismi ağırlayacak. Bunlardan birisi de Akinon’un Kurucu Ortağı Tolga Tatari olacak

perakende-gunleri-omnichannelin-gelecegini-de-konusacak

 Başlı başına dev bir endüstri haline gelen e-ticaretin daha da gelişeceğini ve alışverişe büyük değişimler getireceğini görmek zor değil. Fiziksel ve dijital dünyanın sınırları belirsizleşirken, müşterinin ne istediğini ve trendleri iyi anlayan, sistemlerini çevrimiçi alışverişe ve omni-channel’a entegre edebilen firmalar ayakta kalacak.

 

Yarattığı bulut tabanlı ticaret platformu ile markaların dijital dönüşümünü sağlayan Akinon'un kurucu ortağı Tolga Tatari, geleceğin firmaları arasında olmanın yolunun e-ticaretten geçtiğini belirtiyor. 

 

Tatari, yeni teknolojilerle evrilen e-ticaretin geleceğini anlatırken e-ticaret platformları, mobil ve mağaza içi uygulamaları, pazaryeri entegrasyonları, e-ihracat ve diğer kurumsal çözümlerin işletmelere katacağı değerler ile ilgili değerlendirmelerde bulunacak.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri