Perakende dünyası 9 Mayıs’ta buluşuyor

“Yaşayan Perakendecilik” başlığıyla 9 Mayıs 2017, Salı günü The Grand Tarabya Otel’de düzenlenecek SAP Perakende Forum, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendecileri Federasyonu’nun da konuk olacağı ilgi çekici ajandası ile perakende ve iş dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor

Perakende dünyası 9 Mayıs’ta buluşuyor

Kurumsal uygulama ve yazılım alanının lider şirketi SAP, 9 Mayıs 2017 tarihinde perakende sektörünün nabzını tutmaya ve iş dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 600’ün üzerinde profesyonelin katılımı ile The Grand Tarabya Otel’de düzenlenecek SAP Perakende Forum’da, perakende sektörünün dinamikleri ve SAP’nin sunduğu en yenilikçi teknolojiler ve hizmetler katılımcılar ile paylaşılacak.


Bu yıl “Yaşayan Perakendecilik” başlığı ile gerçekleşecek SAP Perakende Forum, SAP Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Karal’ın açılış konuşması ile başlayacak, ardından Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendecilik Federasyonu (TAMPF) Yönetim Kurulu Üyesi Alp Önder Özpamukçu, Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel’in katılacağı “Perakendede Yeni Dönem” paneli ile devam edecek. Ayhan Sicimoğlu’nun konuk olacağı gün ortası oturumunun ardından ise CarrefourSA CIO’su Önder Kaplancık ve Boyner Büyük Mağazacılık CIO’su Şevket Çelikkanat “Perakende Sektöründe Transformasyon Rüzgarı” panelinde buluşacak. Forum’da bu sene perakende sektörünün en önemli gündem konularından biri olan POS (kasa) çözüm örneklerinin sunulacağı teknoloji köşesinin yanı sıra Digital Boardroom, Connected Store, Connected Goods, Twitter, Yaşayan Perakendecilik ve Nesnelerin İnterneti (IoT) Demoları yer alacak.


SAP Perakende Forum’da, dijital dönüşümün sunduğu fırsatlar ve perakende sektörünün yakın geleceği masaya yatırılacak. Bunun yanı sıra, SAP’nin sunduğu yenilikçi teknolojiler, perakende sektöründe müşterilerin ihtiyacını anlayan çözümler ve müşteri başarı hikayeleri de ele alınacak. SAP Perakende Forum’da Boyner, CarrefourSA, FLO, Gratis, D&R, Özsüt, Mopaş ve English Home gibi sektörün öncü kurumları da hayata geçirdikleri dönüşüm projelerini ve başarı hikâyelerini anlatacaklar.