Penzz Shop’un 3'üncü mağazası da İstanbul'da

05 Eylül 2014 Cuma

Oyuncak sektörünün lideri Toyzz Shop, yeni ve farklı konseptli mağazalar zinciri Penzz Shop ile mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor

penzz-shopun-3uncu-magazasi-da-istanbulda

Acıbadem Akasya ve Maltepe Park AVM’de açtığı mağazalardan sonra 3’üncü mağazasını da yine İstanbul’da,  Özdilek Levent AVM’de açan Penzz Shop’un ürün konseptinde kalem, kitap, kırtasiye, hediyelik eşya, maket, oyuncak, ev dekorasyon,  model araba, puzzle, elektronik gibi hem çocuklar hem de içindeki çocuğu büyütemeyenler için bolca çeşit mevcut.

Okumaya doyamayanların en yeni ve en çok okunan kitapları,  yazmaya doyamayanların özel tasarımlı defterleri ve yüzlerce model kalemi bulacağı Penzz Shop’ta evine ve odasına yeni renk katmak isteyenler için de geniş bir ev dekorasyon ve hediyelik eşya reyonu bulunuyor.

El yapımı Ivy Design ürünleri Penzz Shop’ta
IVY Design, farklı ve modern ürünleri kendine özgü tarzı ile göze çarpıyor. İpek Palalı ve Yasemin Hatipoğlu’nun  tasarladığı  el yapımı ürünlerden oluşan  IVY Design, kitap ayracı, magnet , broş ve defterden sonra organik ve şık omuz çantaları ile  Penzz Shop’ta yerini aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri