Pendorya’da hediyeli alışveriş

12 Aralık 2012 Çarşamba

Pendorya AVM yıl boyunca düzenlediği alışverişin eğlenceyle buluştuğu etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor

pendoryada-hediyeli-alisveris

Başarılı radyocu Geveze, 15 ve 22 Aralık günlerinde Pendorya AVM’de hayranları ile buluşacak. Pendorya AVM’nin düzenlediği “Geveze ile Kutu Kutu” yarışmasında birbirinden güzel hediyeler verilecek.

Bu eğlenceli yarışmalar 15 Aralık ve 22 Aralık tarihlerinde saat 15.00 ve 17.00’ de yapılacak. Pazar günleri düzenlenen, aileler ve çocukların beğenisini toplayan Çocuk Atölyeleri de Aralık ayı boyunca devam edecek.

1 Aralık 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında tüm Pendoryacard sahipleri gün içinde yaptıkları 75 TL ve katlarındaki alışverişleri ile birlikte çekiliş kampanyasına katılma şansı yakalıyor. Pendorya Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği çekiliş kampanyasında 1 kişi Volkswagen Polo 1.2 70 PS Trendline Man. 2012 model, 20 kişi iPad2 16GB Wi-Fi Tablet PC kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri