Pendorya AVM bir ilke imza attı

21 Mart 2014 Cuma

İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde bulunan Pendorya Alışveriş Merkezi, Eskidji Bazaar markasını bünyesine kattı

pendorya-avm-bir-ilke-imza-atti

Müzayede ve gayrı menkul piyasasında bilinen Eskidji markası, ev konspti olan Eskidji Bazaar ile ilk defa bir AVM de, Pendorya Alışveriş merkezinde 8 bin 255 metrekarede yerini aldı. Eskidji Bazaar 1 Nisan’da Pendorya Alışveriş Merkezi’nde açılış yaparak hizmete başlayacak. Bugüne kadar Eskidji Bazaar kendisine ait büyük metrekarelerde mağazalarını açarken ilk kez bir AVM bünyesinde yer alacak.

Bu konuyla ilgili Pendorya AVM Müdürü Şehnaz Altuğ şunları söyledi: “Hem etkinlik planlamamızda hem de marka seçimimizde bulunduğumuz bölge tüketicilerinin sosyal ve ekonomik özelliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Pendik kentsel dönüşümün merkezinde yer alan önemli ve nüfus yoğunluğu yüksek ilçelerden biri. Bu nedenle bölgemizde hızla devam eden yeni konut alanları ve yerleşim alanları çoğalıyor. Yer döşemelerinden perdeye, mobilyadan beyaz eşyaya, aydınlatmadan zücaciyeye kadar geniş yelpazede tüm ev ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalitede ve uygun fiyatlarda hizmet veren Eskidji Bazaar markasını bünyemize katarak sektörümüze yeni bir soluk kattığımıza inanıyoruz.

Bu sektörümüz için de Eskidji Bazaar markası içinde bir ilk. Cazip fiyatlar ve bol seçenekler tüketiciler için oldukça önemli. Bu nedenle konseptimizin sadece Pendik bölgesi için değil aynı zamanda Anadolu Yakası’ndaki tüm tüketiciler tarafından da ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz.”

TSKB Gayrı Menkul Yatırım Ortaklığı AŞ’nin yatırımcısı olduğu Pendorya Alışveriş Merkezi Müdürü Şehnaz Altuğ, yenilikleri ziyaretçilerine sunmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri