Pendik Marinturk AVM’de baharla kazan başlıyor

04 Nisan 2019 Perşembe

Marinturk’e giden ziyaretçiler hediyeleri “Baharlıyor” ve gezmenin, eğlenmenin, alışverişin tadını baharla yaşıyor

pendik-marinturk-avmde-baharla-kazan-basliyor

Alışveriş tutkusunun ve eğlencenin denizle buluştuğu, Marinturk Alışveriş ve Yaşam Merkezi, baharı coşkuyla karşılıyor. Baharın bütün güzellikleri, enerjisi, coşkusu; Marinturk AVM’nin denize sıfır muhteşem manzarası, birbirinden güzel cafe- restoranları ve şık mağazaları ile avantajlara, beklenmedik sürprizlere, hediyelere, eğlenceli anlara ve inanılmaz indirimlere dönüşüyor.

 

5 – 21 Nisan günleri arasında Marinturk AVM’de bahar havası esmeye başlıyor!

Renkler, kokular, indirimler, hediyeler “Marinturk AVM’de Baharla Kazan” kampanyasıyla herkese ulaşıyor, bahar mutluluğu Marinturk AVM’de unutulmaz anılara dönüşüyor.

 

Kampanya kapsamında sadece Marinturk Mudo Mağazalarında geçerli tüm indirimlere ek yüzde 10 indirim, Vetta’da kampanyaya özel indirimli ürünler, ItallianFashion Center’da seçili ürünlerde yüzde 50 indirim, Milano FashionShopt’ta tüm ürünlerde ekstra yüzde 30 indirim, cafe – restoranlarda kampanyaya özel avantajlı menüler ve daha fazlası Marinturk’te sizleri bekliyor.

 

Sürpriz hediyelerden avantajlı menülere, inanılmaz indirimlerden şaşırtan eğlenceli anlara kadar birçok etkinlik ve aktivite “Marinturk AVM’de Baharla Kazan” kampanyasında!

 

Siz de bu coşkuya ortak olmak istiyorsanız 5 - 21 Nisan günleri arasında mutlaka Marinturk AVM’ye uğramalısınız.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri