“Pedal Pedal Dünya” sergisi eylül ayında Kent Meydanı AVM’de

Uzun yıllar yöneticilik ve yatırım danışmanlığı yapan ve doğa sporlarına, bisiklete ve fotoğrafa gönül veren Cemal Atasoy’un “Pedal Pedal Dünya” fotoğraf sergisi 18- 24 Eylül tarihleri arasında Kent Meydanı AVM’de olacak

“Pedal Pedal Dünya” sergisi eylül ayında Kent Meydanı AVM’de

Kent Meydanı AVM, bu kez bisiklet ve fotoğrafa gönül veren Cemal Atasoy’un “Pedal Pedal Dünya” isimli fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. Doğubeyazıt’tan başlayarak, İran, Hindistan, Nepal ülkelerini geçerek Katmandu’ya bisikletle giden, ardından Brezilya, Arjantin, Şili, Bolivya, Peru’yu kapsayan bir Güney Amerika turu yapan Atasoy, son olarak 2015 yılında Gürcistan, Azerbaycan, İran, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızıstan ve Tayland, Laos, Vietnam, Kamboçya turunu gerçekleştirerek toplamda bisiklet üstünde 470 günde 20 bin 650 km yol kat etti. Yol boyunca fotoğraf da çeken Cemal Atasoy’un “Pedal Pedal Dünya” adını verdiği sergisi böylece oluştu.

 

Atasoy’un bisikletle dünyayı dolaşırken çektiği fotoğraflardan oluşan sergisi -1 Çarşı Katı’nda 24 Eylül akşamına kadar görülebilecek.