PEBEV yine öncü!

PEBEV yine öncü!

Perakende sektöründe ne olup bitiyor? Hangi marka hangi yatırımı yapıyor? Son dakika gelişmeleri neler? Nerede olursanız olun, siz ne zaman isterseniz o zaman öğrenin! Perakende.org ve Lojisturk.net’e web mobil uygulamalarıyla tüm akıllı telefonlarla daha hızlı ve kolay ulaşın, önce haberdar olan siz olun!

PEBEV, sektörde yine ayrıcalıklı konumda
Gelecekte çok daha etkin konuma geçeceği belli olan akıllı telefonlar, bugün her alanda, hemen yanı başımızda. Akıllı telefon kullanımının inanılmaz boyutlara ulaşacağını söylemek için, kahin olmaya gerek olmadığını belirten PEBEV Yönetim Kurulu Başkan Vekili Okan Aras, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Her ne kadar büyük ekranlı modeller piyasada yer alsa da ‘küçük’ kavramı bu sistemin temelini oluşturuyor. İşte bu noktada; profesyonellerin sıkı takibe aldıkları siteleri, daha rahat incelemesi önem kazanıyor. Çözüm de, yine profesyonel bakış açıları ve özel tasarımlar ile mümkün. Perakende dünyasının bilgi kaynağı Perakende.org ile birlikte lojistik sektörünün haber portalı Lojistürk.net akıllı telefon uygulamaları ile sektörde yine ayrıcalıklı konumda. Son dakika haberleri, röportaj ve makaleleri cebinizden çok daha rahat takip edebileceksiniz. Biz PEBEV olarak değişime uyum gösterirken, aynı zamanda söz konusu yön veren kısımda da olmayı tercih etmeye devam edeceğiz."

“Web mobil versiyonlar, zorunluluk haline geldi”
Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız PEBEV Teknik ve Görsel Yönetmeni Yaren Öz ise “Mevcut ve potansiyel müşterileriniz markanızı ya da firmanızı birçok farklı cihazda, arama motorlarında ya da reklamlarda keşfediyor ve her seferinde iyi bir dijital deneyim geçirmek istiyor. Bu durum, bir firmanın bu zamanda rekabetçi olabilmesi için başarması gereken müşteri deneyimi bulmacasının bir parçasıdır. Mobil Uyumlu Web Tasarım ise bulmacanın dijital ayağına ciddi bir çözüm getiren uygulamadır. 2011 yılı itibarıyla internet kullanımı dünyada 2 milyarı aştı. Bu kullanımın büyük bir kısmı mobil cihazlardan sağlanıyor. Birçok otorite 2015′e gelindiğinde mobil web kullanımının masaüstü tarayıcı kullanımını geride bırakacağını tahmin ediyor. O zaman da, dünyada insanlardan daha fazla sayıda cihaz kullanılacak. Burada açık olan da şu ki, web mobil versiyonlar ya da uygulamalar artık fazladan sunulmuş bir hizmet değil, zorunluluk haline gelen, şimdilik yeni bir trenddir” dedi.