Perakende PageSkin

Paşabahçe’nin ilk franchise durağı Doha oldu

Türkiye’nin lider markalarından olan Paşabahçe Mağazaları, ilk franchise mağazası yatırımı için Körfez ülkesi Katar’ın başkenti Doha’yı seçti. Paşabahçe Mağazaları Katar pazarına, perakendecilik alanında önemli deneyime sahip olan Abu Issa Holding ile yaptığı anlaşma sonucunda franchise modeliyle adım attı

Paşabahçe’nin ilk franchise durağı Doha oldu

Türkiye’nin lider markası Paşabahçe Mağazaları, ilk franchise mağaza yatırımı için Katar’ın başkenti Doha’yı seçti. Paşabahçe Mağazaları Doha mağazası için Samsonite ve Zenith gibi dünyaca ünlü ve lüks markalarla çalışan Katar merkezli Abu Issa Holding ile işbirliği yaptı.

 

Yurt dışında ilk mağazasını 2015 yılında Milano’da açan Paşabahçe Mağazaları keyifli alışveriş deneyimini ve mağazalarındaki şık ve kullanışlı ürünleri Katarlı tüketicilerle buluşturuyor. Katar’ın en büyük eğlence, moda ve yemek merkezi olan Festival City AVM’de bulunan Paşabahçe Mağazası, “Yaşam” ve “Butik” konseptlerini içinde barındıran 144 metrekarelik bir alanda yer alıyor. Mağazada ağırlıklı olarak butik koleksiyon ürünlerinin yer aldığı bine yakın ürün çeşidi bulunuyor.

 

Paşabahçe Mağazaları’nın Katar pazarındaki iş ortağı Abu Issa Holding, perakendecilik alanında Türkiye dahil Katar, Kuveyt, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde 200’ü aşkın mağazayla faaliyet gösteriyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin