Paşabahçe'den Bursa'ya yeni şube

04 Mayıs 2015 Pazartesi

Tüketicilerin gönlünde taht kuran perakende zinciri Paşabahçe Mağazaları, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazasını hizmete açtı. Toplam 500 metrekarelik alana sahip olan Korupark Paşabahçe Mağazası, cam ve cam dışı koleksiyon ürünlerinden oluşan yaklaşık 4 bin ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor

pasabahceden-bursaya-yeni-sube

İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de hizmet veren Paşabahçe Mağazaları, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazasının kapılarını açtı. Müşterilerine keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Korupark AVM’de ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürüne yer veriyor.

Toplam 500 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada, Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor. 

Paşabahçe Korupark Mağazası’nın ‘Butik’ bölümünde Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ da bulunuyor.

Hedef yılsonuna kadar 6 mağaza daha açmak
Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, mağazalaşma atağını 2015 yılında da sürdürdüklerini belirterek, “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hem yurt dışında hem de yurt içinde yatırımlarımız devam ediyor. Yurt dışındaki ilk mağazamızı Nisan ayında tasarım ve modanın şehri olarak bilinen İtalya’nın Milano kentinde açtık. Şimdi de Bursa Korupark AVM’deki mağazamızı faaliyete geçiriyoruz. Bu yılsonuna kadar 6 yeni mağaza daha açmayı planlıyoruz. Ayrıca var olan mağazalarımızda yenileme çalışmalarını da sürdürüyoruz. Amacımız daha çok noktada seçkin ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak. Müşterilerimize benzersiz alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatmaya devam edeceğiz.” dedi. Paşabahçe Korupark Mağazası, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri