Paşabahçe Zorlu Center mağazasını yeniledi

Paşabahçe Mağazaları, her zaman daha iyiyi sunma anlayışıyla yola çıkarak, Zorlu Center’daki mağazasını yenilenen yüzüyle müşterileriyle buluşturuyor. Paşabahçe Mağazaları, kentin buluşma noktası Zorlu Center’da bulunan mağazası ile yaşam ürünlerinden özel koleksiyonlara kadar geniş ürün yelpazesiyle ayrıcalıklı alışveriş deneyiminin adresi olmaya devam ediyor

Paşabahçe Zorlu Center mağazasını yeniledi

Paşabahçe Mağazaları, geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyimiyle tüketicilerin uğrak noktası olan Zorlu Center mağazasını yeniledi.

 

Paşabahçe Mağazaları yenilenme çalışmaları kapsamında, Zorlu Center mağazasındaki ‘Butik’ ve ‘Yaşam’ ürün gruplarına ayrılan alanlar büyütüldü ve bu değişikliklere bağlı olarak ürün gamı ve çeşidi genişletildi. Bu değişikliklerle, özel koleksiyonların yer aldığı; özgün tasarımların sunulduğu butik ürün satış alanı eskisine göre yaklaşık iki katına çıkarılmış oldu.

 

Müşterilerine daha kaliteli ve konforlu bir hizmet vererek daha fazla ürün sergileyebilmek için ikinci bir vitrin oluşturan Paşabahçe Mağazaları, Zorlu Center’daki mağazasında yeni yüzüyle her gün hizmet vermeye devam ediyor.                                                                                         

 

Ev ve yaşama dair fikir ve öneriler için sizleri de yenilenen Zorlu Center Paşabahçe Mağazamıza bekliyoruz.