Paşabahçe yeni bir kalite kontrol merkezi açtı

Cam ev eşyası üretiminde Türkiye’nin lideri Paşabahçe, Kırklareli Fabrikası’nda yeni bir “Kalite Kontrol Merkezi” inşa etti. 500 metrekarelik alana sahip olan yeni “Kalite Kontrol Merkezi”, markayı liderliğe taşıyan kalite anlayışının önemli bir parçası olacak

Paşabahçe yeni bir kalite kontrol merkezi açtı

Türkiye’nin lider cam ev eşyası üreticisi Paşabahçe, verimlilik ve kaliteyi en üst düzeyde gerçekleştirmek için yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi.  Kırklareli Fabrikası’nda 500 metrekarelik alana yeni bir “Kalite Kontrol Merkezi” yatırımı yapan Paşabahçe, bu yeni yatırımını artan proses ve ürün çeşitliliği ile müşterilerin beklentilerini göz önüne alarak tasarladı.

75 kişinin çalıştığı ve son teknoloji cihazların kullanıldığı kalite kontrol merkezinde; termik şok, hacim kontrol, numune, tezyinli ürün numune ve kontrol odaları ile arşiv ve mühendis-teknisyen odaları yer alıyor. Merkezin ortasında konumlandırılan ve showroom olarak da kullanabilen toplantı odasından, kalite kontrol işlemleri eşzamanlı olarak izlenebiliyor.