Paşabahçe, Düsseldorf’ta faaliyete geçti

21 Eylül 2017 Perşembe

Dünyanın en büyük cam ev eşyası üreticilerinden olan Paşabahçe, Almanya’nın Düsseldorf şehrindeki yeni showroom ve ofisini faaliyete geçirdi. Showroom’da Paşabahçe’nin geniş ürün gamından çeşitli koleksiyonlar yer alacak

pasabahce-dusseldorfta-faaliyete-gecti

 Fark yaratan ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Paşabahçe, Almanya’nın Düsseldorf kentinin Schwanenhöfe bölgesine taşınan yeni ofisi içindeki showroom’unu açtı.

 

Paşabahçe’nin Kuzey Avrupa bölgesinde yerleşik müşterileri için bir üs görevi görecek olan ve yaklaşık 300 m2’lik alana sahip yeni showroomda perakende ve ikram kanallarına yönelik Paşabahçe’nin otomatik ve el imalatı ürünlerinin yanı sıra, Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude’un birbirinden özel ürünleri de sergileniyor. Showroom’da sergilenen ürünler arasında Premium segment için üretilen proje ürünleri de yer alıyor.

 

Tasarımı uygulaması ünlü mimarlık firması Demirden tarafından yapılan showroom Paşabahçe’nin farklı ürün grupları için özelleşen, cam kaplı yüksek duvar sistemi ile yenilikçi ve etkili bir sergileme kurgusuna sahip. Ürün gruplarıyla ilişki kuran soyut görsel yerleştirmeleri büyük ebatlarıyla hem güçlü bir etki yaratıyor hem de sergileme tasarımını samimi bir deneyime dönüştürüyor. 

 

Showroomun Nude markası için ayrılan kısmı ise markanın kimliğine uygun olarak tasarlanmış. Doğal malzemeler ve yalın formların bir araya gelerek ürün sergileme fonksiyonunu üstleniyor. Beton efektli yüzeylerin temel oluşturduğu sergileme yapısı markanın “Simple is beautiful” mottosunu yansıtıyor. Modern bir iç mekân mobilyası görevi gören merkezi sergileme birimleri, ferah bir mekân kurgusunun yapı taşlarından biri olarak ortaya çıkıyor. 

 

19 Eylül tarihinde gerçekleşen açılışta Paşabahçe’nin Kuzey Avrupa’da faaliyet gösteren önemli müşterileri, iş ortakları, protokolden önemli simalar ve üst düzey yöneticilerden oluşan davetliler arasında yer aldı. Theater Glorreich’ta içecek ikramları ve açılış konuşması ile başlayan davet, showroom gezisi ve şarap tadımı ile devam etti. Akşamın sonunda başlayan GetTogetherParty’de ise Michelin yıldızlı ünlü şef Serkan Güzelçoban’dan leziz ikramlar ve kokteyl sunumları göz doldurdu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri