PARKORA’da hayvanlara mektup yazdılar

07 Ekim 2019 Pazartesi

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerle minik dostlarımız unutulmadı.

parkorada-hayvanlara-mektup-yazdilar

Ertuğrul Okulları ve Atölye Mimarları işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlikte, hayvan sevgisinin ve hayvanları koruma duygusunun çocuklara öğretilmesi amaçlanırken, etkinlik esnasında ortaya birbirinden eğlenceli görüntüler çıktı.

 

Ertuğrul Okulları Öğrencileri’nin “CAN DOSTLARIMIZ” fotoğraf sergisiyle başlayan etkinlik yaratıcı sanat atölyeleri ile devam etti.

 

Söyleşi ve İmza Günü

 

“Çocuklardan Hayvanlara Mektuplar” ve “Hayvanlardan Çocuklara Mektuplar” kitaplarının yazarı Çiler Çeliker, kitaplarını hayvanlar ve çocuklar için imzalarken etkinlikten elde edilen gelir ile sokak hayvanlarına mama alınmak üzere bağış yapıldı.

 

Duygular Minik Dostlar İçin Yazıldı

 

Sevgi Postası Atölyesi’nde hayvanlara olan duygularını yazarak dile getiren çocuklar, mektuplarını Çiler Çeliker’in bir sonraki kitabında yayınlaması üzere Sevgi Postası’na attı.

 

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri