Parkora’da hayvanlar için bir araya geldiler

Parkora’da hayvanlar için bir araya geldiler

Yakın zamanda kurulan ve hızlı bir şekilde kendisini duyuran “En Gözde Kadınlar Platformu” Parkora David People’da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Sunuculuğunu BursadaBugün Gemlik Temsilcisi Feyzi Sarıkaya'nın üstlendiği 'Mamanı Al Gel' kampanyası ile gerçekleşen organizasyonda toplanan mamalar Her Eve 1 Pati Derneği ve Orhangazi Hayvanlarla Yaşam Derneği'ne bağışlanacak bağışlandı.  

Platformun kurucusu Gözde Avcı 3 yıl önce “En Gözde Tarifler” isminde açmış olduğu sosyal medya hesabı ile ilk blogger deneyimini yaşadığını belirterek; “3 yıl öncesinde kurmuş olduğum platformla birçok etkinlik, toplantı, sosyal sorumluluk projeleri ve kadın matineleri gerçekleştirdik. İnsanlar bizi En Gözde Kadınlar diye nitelendirdikleri için isim aramamayı tercih ettim ve bu isimle yeniden bir başlangıç yaptık. Bugün ilk kahvaltı organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Bu organizasyonu farkındalık yaratabilmek ve gelecek dönemde yapılacak organizasyonlara örnek teşkil edebilmek amacı ile planladık” dedi. Organizasyona enbursa.com haber sitesi muhabiri Muharrem Vurucular katılarak, basın desteği verdi.

Gazeteci ve sanatçı Ömür Gedik'in kurduğu HAÇİKO (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) de etkinliğe kaktı sundu. HAÇİKO Bursa Temsilcisi Zeynep Dimidoa, sokak hayvanlarının unutulmaması gerektiğini ifade etti.