Park Adana talihlisi Pandora Band konseriyle belirlenecek

08 Eylül 2017 Cuma

Bölge halkına düzenlediği etkinliklerle eğlenceli vakitler yaşatan Park Adana Alışveriş Merkezi, Hyundai i20 kazandıracağı talihlisini yarın (9 Eylül) belirleyecek

park-adana-talihlisi-pandora-band-konseriyle-belirlenecek

Hayatın bütün sürprizlerini bünyesinde bulunduran, renkli havuz showları,ferah iç mekanları, son teknoloji sineması, Çukurova’nın en büyük lunaparkı ve yep yeni tarzı ile  mutlu anların merkezi Park Adana Alışveriş Merkezi yaz boyunca devam eden Hyundai i20 hediye kampanyasında çekiliş heyecanı 9 Eylül Cumartesi saat 16.00’da yaşanacak.

 

Noter ve Milli Piyango yetkililerin huzurunda gerçekleşecek çekilişle kampanyanın talihlisi son model Hyundai i20’nin sahibi olacak.

 

29 Mayıs - 4 Eylül günleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve üzeri alışveriş yaparak hediyeye sahip olma şansı kazanan ziyaretçiler,  Akdeniz ve Çukurova’nın sevilen müzik gruplarından Pandora Band konseri ile çekiliş heyecanını müzik ve eğlence ile birleştirecek.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri