Park Adana AVM'de alışveriş anında kazanca dönüşüyor!

10 Ocak 2018 Çarşamba

Eğlence ve alışverişin merkezi Park Adana’da ocak ayı hem kazançlı hem çok renkli geçiyor

park-adana-avmde-alisveris-aninda-kazanca-donusuyor

Açıldığı günden itibaren birbirinden ünlü mağazalarıyla eğlendiren ve keyifli atmosferiyle Adanalılara hizmet veren Park Adana AVM kazandırmaya da devamediyor. Etkinlik ve organizasyonlarıyla herkes için eğlendiren aktiviteler düzenleyen Park Adana AVM, ocak ayında da birbirinden renkli, farklı ve eğitici etkinliklerle de dikkat çekiyor. 

 

Park Adana Alışveriş Merkezi en çok ilgi çeken çocuk aktiviteleriyle de minik ziyaretçilerine benzersiz eğlence ve eğitici deneyimleri bir arada sunmaya devam ediyor. Park Adana'da 13 Ocak Cumartesi günü "Çılgın Şapka Atölyesi", 14 Ocak Pazar günü ise "Tual Boyama Atölyesi" saat 13.00 ile 17.00 saatlerinde büyük yetenekleriyle minik ziyaretçilerini bekliyor.

 

Alışverişin şanslı cuması

Alışverişin eğlenceye dönüştüğü Park Adana Alışveriş Merkezinde, ocak ayında her Cuma günü, toplamda 150 TL  ve üzeri alışveriş yapan Park Adana Plus Üyesi ilk 50 kişi anında 25 TL hediye çeki kazanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri