Parıltım Yemek, 330 milyon TL ciro hedefliyor

30 Ocak 2018 Salı

Yerinde ve taşıma yemek hizmetleriyle Türkiye’nin en önemli yemek tedarikçilerinden Parıltım Yemek, 2017 yılını yüzde 20 büyüme ile kapattı. Parıltım Yemek’in bu yılki hedefi ise yüzde 15 büyüme

pariltim-yemek-330-milyon-tl-ciro-hedefliyor

Yerli sermaye ile kurulan Türkiye’nin en büyük toplu yemek şirketi Parıltım Yemek, büyüme atağına kalktı. 2017 yılında yüzde 20 büyüme sağladıklarını belirten Parıltım Yemek Genel Müdürü Bahadır Aydın: “2018 yılında da yüzde 15’lik bir büyüme ile 330 milyon lira ciroya ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi. Şu an 2 bin 500 çalışanları olduğunu söyleyen Aydın: “Bizim için istihdam yaratmak her şeyden çok daha önemli. Bu yıl 250-300 kişilik yeni istihdam daha yaratmak istiyoruz.” diye konuştu.

 

“Türkiye’nin her yerine ulaşacağız”

Şu an 27 ilde faaliyet gösterdiklerini anlatan Bahadır Aydın: “Bir diğer büyüme hedefimiz de tüm Türkiye’ye yayılmak. Güçlü altyapımızla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye hazırız.” dedi.

 

Gıda maddelerindeki fiyat artışının enflasyonun üzerinde olduğunu vurgulayan Aydın: “Sektördeki rekabet ne yazık ki fiyat üzerinde gerçekleşiyor. Kalite ve hizmet ikinci planda kalıyor. Bu da sektörün gelişmesinin önünde büyük engel oluşturuyor.” diye konuştu. 


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri