PanoraPark’ın bu haftaki konuğu Hakan Altun

22 Ağustos 2017 Salı

Duygusal şarkıların usta ismi Hakan Altun, PanoraPark konserleri kapsamında yarın Ankaralılar ile buluşacak

panoraparkin-bu-haftaki-konugu-hakan-altun

12’nci albümü olan Konu Aşk’ı müzikseverlerin beğenisine sunan Hakan Altun, sevenleri ile buluşmak için PanoraPark sahnesinde yerini alacak. Yeni albüm şarkılarının yanı sıra, bu zamana kadar seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan şarkılarını da seslendirecek olan başarılı şarkıcı dillere pelesenk olan şarkısı Telefon ve Hani Bekleyecektin? şarkıları ile romantizm dolu dakikalar yaşatacak.

 

Sevilen isim 23 Ağustos’ta; Hadise, Serkan Kaya, Koray Avcı, Sertab Erener gibi birçok başarılı ismi ağırlamış olan PanoraPark’ta olacak. Konserler ile yaza renk katan PanoraPark, Linet ile 13 Eylül’de kapanış yapacak. PanoraPark konserleri ile coşkuyu yaşamak ve çift kişilik davetiye kazanmak isteyenlerin konserlerden bir hafta önce toplamda 200 TL’lik alışveriş yapması ise yeterli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri