Pandora İzmir’deki 2’nci şubesini açtı

Yüksek kalitedeki, modern ve orijinal mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla dünyanın her yerindeki kadınlarla buluşturmak amacıyla 1982 yılında Danimarka’da yolculuğuna başlayan Pandora, Türkiye’de büyümesini sürdürüyor

Pandora İzmir’deki 2’nci şubesini açtı

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora, Türkiye’de 2014 yılı başında aldığı doğrudan yatırım kararıyla birlikte gerçekleştirdiği yeni mağaza açılışları ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor.

Kişiye özel mücevher dendiğinde ilk akla gelen dünyaca ünlü marka Pandora, Türkiye’deki 13.mağazasının açılışını 19 Şubat Cuma günü, Forum Bornova’da gerçekleştirdi. İzmir’de gördüğü yoğun ilgi üzerine kentte açılan ikinci mağazası ile sevenleriyle buluşan Pandora açılışın anısına, hafta sonu Forum Bornova mağazasından 199 TL değerinde alışveriş yapan müşterilerine 169 TL değerinde gümüş bileklik hediyesi ile mücevher tutkunlarını sevindirdi.


Pandora, her birinde ayrı hikayeler barındıran koleksiyonları ile dünyada olduğu gibi Türkiye’de de markanın tutkunları ve moda severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Pandora’nın İstanbul’da; Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi, Özdilek Park AVM, Marmara Forum AVM, Forum İstanbul AVM ve Capacity AVM’de, Bursa’da Korupark’ta mağazaları bulunuyor.  Ankara ve Antalya’da da müşterilerine ikişer noktada hizmet veriyor. Boyner Mağazacılık’ta da shop-in-shop konseptiyle tutkunlarıyla buluşan Pandora’nın İstanbul’da Boyner İstinye Park, Boyner Akasya, Boyner Brandium, Boyner Capitol, Cevahir YKM, Mall of Istanbul YKM; Ankara’da Boyner Panora, Boyner Ankamall, Kızılay YKM ve İzmir’de Boyner Çiğli Kipa, Boyner Balçova ile Konak YKM’de satış noktaları bulunuyor.