Panasonic ile kusursuz kablosuz barkod okuma deneyimi

Panasonic ile kusursuz kablosuz barkod okuma deneyimi

Panasonic TOUGHBOOK ve ProGlove giyilebilir akıllı tarama teknolojileri, tedarik zincirinin modern sesle kontrol çözümlerinde kilit role sahip.

Panasonic, tedarik zincirlerine yönelik çözümlerini güçlendirmek için ergonomik giyilebilir teknoloji lideri ProGlove’la işbirliğine başladığını duyurdu. Pazardaki en dayanıklı mobil bilişim çözümlerini sunan Panasonic TOUGHBOOK ve ProGlove, teknolojilerini birleştirerek bağımsız bir tarama çözümü veya tedarik zinciri, depo operasyonları, envanter kontrolü ve perakende için Panasonic’in sesli veri toplama çözümlerinin temel unsuru olan bir ürün sunuyor.

ProGlove MARK, kullanıcıyı merkeze alan tasarımı ve sektörel kullanım için tarayıcıya sahip ilk akıllı eldiven olmasıyla öne çıkıyor. Hafif ve dayanıklı kablosuz barkod okuyucu, barkod tarama süresini yüzde 50’ye kadar azaltabiliyor ve hataları da yüzde 33 oranında düşürüyor. Kablolu veya kablosuz el cihazı ve yüzük şeklindeki tarayıcılarla aynı işlevi yerine getiren bu çözüm, operatörlerin ellerinin boşta kalmasını ve diğer işlerini tam kapasiteyle yapabilmelerini sağlıyor. Üretim ve lojistik sektörlerindeki statik, yarı statik ve dinamik iş istasyonları için uyumlu olan çözüm; montajda, malzeme taşımada, kalite kontrolde, giren/çıkan eşyalarda, toplamada ve malzeme naklinde kullanılabiliyor.

ProGlove MARK 2 serisi, Panasonic’in dayanıklı TOUGHBOOK mobil cihazlarıyla Bluetooth başlıkların bir arada kullanılmasını sağlayan esnek sesli komut çözümleriyle, dahili barkod okuyucularıyla, kılıf veya omuz askısıyla ve TOUGHBOOK Omnia özel ses uygulaması ile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Panasonic TOUGHBOOK Avrupa Çözümler ve Mühendislik Genel Müdürü Jon Tucker, konuyla ilgili şunları söyledi:” Tedarik zincirlerinin birçok güçlük yaşadığı ve her saniyenin önemli olduğu bu ortamda ProGlove Panasonic TOUGHBOOK’un ideal iş ortaklarından birisi oldu. ProGlove ile birlikte her tarama işine harcanan süreleri kısaltarak yatırımın hızlı bir şekilde şirketlere geri dönmesini sağlayacağız.”

ProGlove Stratejik İnisiyatifler Başkan Yardımcısı Manuel Bönisch de “Panasonic, sektördeki şirketlerin daha verimli ve zahmetsiz bir çalışma ortamı sağlamasına yardımcı olmak için dayanıklı, inovatif ve kullanıcı dostu çözümler sunma vizyonumuzu paylaşan ideal bir iş ortağı” dedi.