Palmolive’den yeni seri

Yeni Palmolive Body Butter duş jeli serisi Çikolata Tutkusu, Vanilya Aşkı ve Çilek Rüyası çeşitleri ile tercihe göre farklı bakım alternatifleri sunarken, yoğun formülü ile kadifemsi bir cilt sağlıyor

Palmolive’den yeni seri

Yeni Palmolive Body Butter duş jeli serisi, Çikolata Tutkusu Vanilya Aşkı, ve Çilek Rüyası çeşitleri ile farklı tercihlere uygun yenilikçi bakım alternatifleri sunuyor. Yeni Palmolive Body Butter Çikolata Tutkusu Duş Jeli, içeriği sayesinde yeniliklere açık kullanıcılar için eşsiz bir deneyim sunuyor. Kakao çekirdeği özleri ve çikolata aroması ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, cildinizi pürüzsüz hissetmenizi sağlıyor.

Yeni Palmolive Body Butter Vanilya Aşkı Duş Jeli’nin vanilya özleri ve aroması ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, cildinizi pürüzsüz hissetmenizi sağlarken teninizde nefis bir koku bırakıyor. Uzun süre boyunca nemlendirici etkisini koruyor.

Yeni Palmolive Body Butter Çilek Rüyası Duş Jeli cilde pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm kazandırıyor. Çilek suyu özü ve çilek aroması ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, cildinizin nemini korumasına yardımcı oluyor.