Palladium yarıyıl tatili festivali başlıyor

25 Ocak 2013 Cuma

Palladium AVM, yarıyıl tatilinde çocuklara eğlence ve sürprizlerle dolu bir festival armağan ediyor

palladium-yariyil-tatili-festivali-basliyor

Palladium AVM, yarıyıl tatilinde başta çocuklar olmak üzere aileleri ve her yaştan ziyaretçisini ‘Sömestir Çocuk Festivali’nde doyasıya eğlendirecek. Yoğun geçen eğitim döneminin ardından iki haftalık bir tatil dönemine giren çocuklar, 26 Ocak – 10 Şubat günleri arasında Palladium AVM’nin renkli ve eğlenceli etkinliklerinin yer aldığı ‘Sömestir Çocuk Festivali’nde sınırsız eğlencenin olduğu büyülü bir dünyaya adım atacak.

Tatil süresince birbirinden renkli etkinliklerin çocukların beğenisine sunulacağı ve Doğa Koleji işbirliğiyle gerçekleştirilen festivalde 26 Ocak-10 Şubat günleri arasında gün boyunca çocukların her gün farklı bir çalışma gerçekleştirebileceği atölye çalışmaları, Slotcar kumandalı araba yarışı, yaramaz kedi Garfield ve palyaço maskotları, çocukların üzerine çıkıp fotoğraf çektirebildiği ve yukarı aşağı hareket eden 4 metre uzunluğundaki T-Rex dinozoru, birincilerinin sürpriz hediyeler ile ödüllendirileceği Xbox ve PS turnuvaları, 4-10 Şubat günleri arasında yeni çizgi film T-Boy çizgi film karakteri ile eğlence, 9-10 Şubat günlerinde LEGO Friends pasta süsleme aktivitesi ve bricklerle oyun alanları Palladium’da ziyaretçileri bekliyor.

‘Hititya: Madalyonun Sırrı’ filminin oyuncusu Palladium AVM’de
Dünyanın her yerinde izlenme rekorları kıran Harry Potter ve maceralarından etkilenerek Türkiye’de de beyazperdeye uyarlanan ve önümüzdeki günlerde vizyona girecek ‘Hititya: Madalyonun Sırrı’ filminde başrolü paylaşan ve “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinden de tanınan minik oyuncu Emir Berke Zincidi Palladium AVM’nin yarıyıl tatili etkinlikleri kapsamında 3 Şubat Pazar günü çocuk hayranları ile buluşacak, hayranlarına imza dağıtacak.

‘Hititya: Madalyonun Sırrı’ filminin kostümlü karakterleri ile filme dair renkli aktivite ve oyunlar yine ‘Sömestir Çocuk Festivali’ etkinlikleri kapsamında Palladium Alışveriş Merkezi’nde olacak. Palladium AVM, 26 Ocak – 10 Şubat günleri arasında ‘hediyeli ve bol oyunlu’ dünyasına bütün çocukları davet ediyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri