Palladium AVM, Oscar töreni partisine götürüyor

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Palladium AVM, 2013’ü birbirinden iddialı hediyelerin yer aldığı yeni yıl kampanyası ile karşıladı. Palladium, düzenlediği kampanya ile misafirlerine Range Rover Evoque, iPhone 5, new iPad gibi hediyelerin yanı sıra Oscar törenini Elton John’un after party’sinde dünya starlarıyla birlikte izleme ve eğlenme imkanı sunuyor

Palladium AVM, Oscar töreni partisine götürüyor

Palladium AVM, 2013 yılını misafirlerine sunduğu rüya gibi hediyelerin yer aldığı bir kampanya ile kutluyor. Palladium AVM, 1 Aralık 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında toplamda 125 TL ve katları alışveriş yapan misafirlerine yeni yıl kampanyasına çekiliş hakkı sunuyor.

Fatura veya fişleri ile çekilişe katılan Palladium misafirleri; 1 adet Range Rover Evoque, 4 adet iPhone 5, 4 adet new iPad kazanma şansı yakalarken kampanya süresince toplamda en yüksek alışverişi yapan 1 kişi çift olarak herkesin merakla beklediği Oscar ödül törenini Elton John’un düzenlediği after party’de dünyanın en ünlü yıldızlarıyla beraber izleme ve eğlenme şansını yakalıyor.