Palladium Ataşehir'in konuğu keman virtüozü Melisa Uzunarslan

27 Ekim 2016 Perşembe

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası'nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel olarak, son zamanlarda adından sıkça söz edilen, Fazıl Say için beste yapan, Teoman konserlerinde kemanıyla yaptığı şov ile de dikkatleri çeken keman virtüözü, besteci, yorumcu, söz yazarı Melisa Uzunarslan'ı ağırlıyor

palladium-atasehirin-konugu-keman-virtuozu-melisa-uzunarslan

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Melisa Uzunarslan'ı ağırlıyor. Fazıl Say'dan Sezen Aksu'ya bir çok sanatçıyla çalışan, son dönemde Teoman konserlerinde, yaptığı keman şov ile dikkatleri çeken Melisa Uzunarslan,  bayrama özel hazırlanan 'keman şov’u ile yine kemanını konuşturacak.


10 yaşından beri keman çalan, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarı Keman Bölümü'nü birincilikle bitiren,  Borusan Filarmoni Orkestrası daimi üyesi olan müzisyen, çıkardığı single ile, sesiyle de dikkat çekti. Bir çok ünlü sanatçıyla yaptığı çalışmalarla daha çok konuşulacağa benzeyen keman virtüözü, besteci, yorumcu, söz yazarı Melisa Uzunarslan, kaliteden ödün vermeden, Klasik Müzik ile popüler müziği bir arada götürüyor.


Melisa Uzunarslan Keman Şov, 29 Ekim Cumartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında,  Palladium Ataşehir'de yer alan 1. Kat Köprü alanında izlenebilecek.  Dansçı performanslarıyla bütünleşen bayrama özel hazırlanan şov ücretsiz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri