P&G ve Migros minik sporcular için belgesel yayınladı

P&G ve Migros, dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından “Özel Olimpiyatlar”a a verdiği desteğin 15’inci yaşını kutluyor. P&G ve Migros, bu başarılı işbirliği kapsamında 2016 yılında hayata geçirilen Minik Sporcular projesine özel bir belgesel yayınladı. Cüneyt Özdemir’in ekibi ve seslendirmesiyle hazırlanan video, P&G’nin Youtube ve Instagram kanallarında yayınlanıyor

P&G ve Migros minik sporcular için belgesel yayınladı

Dünyada yaklaşık 5 milyar insanın hayatına markalarıyla değer katan Procter and Gamble (P&G) ve Migros,  başarılı bir işbirliğiyle hayata geçirilen Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin 15’inci yılını özel bir belgeselle kutluyor. 2004 yılında desteklemeye başladığı Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye olan katkısını, Migros’la beraber 2016 yılında hayata geçirdikleri Minik Sporcular projesiyle genişleten P&G’nin bu önemli projeye özel olarak hazırladığı belgeseli ünlü gazeteci, sunucu ve yazar Cüneyt Özdemir’in ekibi hazırladı; belgeselin seslendirmesi de Cüneyt Özdemir tarafından yapıldı.

 

Yaklaşık 5 dakikalık belgeselde Minik Sporcular projesiyle hayatları değişen minik Ela ve Muhammet’in yaşamlarından kısa kesitler veriliyor ve bu projeyle yaşamlarına neler kazandıkları anlatılıyor. Minik sporcuların ebeveynlerinin,  projede yer alan akademisyenlerin ve Özel Olimpiyatlar Türkiye yetkilililerinin söz aldığı video başta Youtube sayfasında olmak üzere P&G’nin tüm kurumsal sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.

 

Şimdi Sen de Alkışla!

“#şimdisendealkışla” başlığıyla yayınlanan belgeselin etiketinin ise ayrı bir önemi bulunuyor. Tüketicilerin Migros mağazalarından alacağı her bir P&G ürünü, Minik Sporcular’a destek olarak geri dönecek. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarından #sendealkisla hastagiyle yapılacak paylaşımlar da kampanyaya destek sağlayacak.