Özhan’ın 23 Nisan Mahallesi’ndeki 2’nci şubesi kapılarını açtı

Bursa'nın birçok noktasında yer alan Özhan Marketler Zinciri, yeni mağazasını 23 Nisan Mahallesi’ne açtı. Yeni mağazasıyla 23 Nisan Mahallesi’ndeki mağaza sayısını ikiye çıkaran Özhan, açılışa özel indirimlerle müşterilerinin yüzünü güldürüyor

Özhan’ın 23 Nisan Mahallesi’ndeki 2’nci şubesi kapılarını açtı

Her yeni açılan mağazada Özhan dostlarının yaşam kalitesini arttıracak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunduklarını belirten Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, 23 Nisan’daki yeni mağazada da Özhan samimiyeti ve sıcaklığını dostlarına yansıtacaklarını söyledi. Açılışta konuşan İbrahim Özhan: “‘Siz Nerede Biz Oradayız’ sloganımızdan hareketle ve Bursa halkından aldığımız güçle 23 Nisan mahallesindeki ikinci mağazamızı açmanın heyecanını yaşıyoruz. Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede kontrollü bir şekilde yer almaya gayret gösteriyoruz. 23Nisan2 mağazamızda da tüm samimiyetimizle güler yüzlü hizmetimizi sunarak yeni dostlar edineceğiz.”

 

Özhan Market, vazgeçilmez unsurları olan kalite ve güveni esas alıp, dostlarının taleplerini ön planda tutarak, müşteri memnuniyetiyle; büyümeye, gelişmeye ve fark yaratacak projeler sunmaya devam ediyor.

 

Açılışa özel birçok üründe indirim

Müşterilerine özel yapmış olduğu kampanyalarla, her zaman müşterilerini memnun eden Özhan Marketler Zinciri, açılışa özel birçok ürün de uyguladığı özel fiyatlar, promosyonlar, hediyeler ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor, Kampanyaların hız kesmeden devam edeceği belirtildi.

 

ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip olan Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, kalem böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. 23 Nisan2 mağazasında zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, deterjan, gıda reyonları ve fast food ürünleriyle ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. Özhan Market, tüm bunların yanında yıl boyunca düzenlediği özel kampanyalarla dostlarının yüzlerini güldürüyor.