Özhan Market dijital dönüşümünü BiP’le gerçekleştirecek

Bursa’nın en ünlü Market zincirlerinden olan Özhan Market Turkcell ile ortak bir çalışmaya imza attı. “Özhan müşterileri” artık ücretsiz yerli iletişim ve yaşam platformu BiP üzerinden bilgilendirilecek

Özhan Market dijital dönüşümünü BiP’le gerçekleştirecek

 

 

Tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen, ücretsiz yerli iletişim ve yaşam platformu BiP kullanıcıların hayatını kolaylaştıran özelliklerine bir yenisini ekledi. Bursa’nın birçok noktasında yer alan Özhan Marketler Zinciri de BiP’te yerini aldı. Sunduğu özellikleriyle mesajlaşma ve iletişim platformunun çok daha ötesinde bir hizmet vaat eden BiP’in ‘Keşfet’ kanalları içerisinde, resmi kurum ve belediye hizmetlerinden hastane randevularına, bankacılık işlemlerinden AVM’lerin etkinliklerine, faks gönderme ve uçuşlarda check-in işlemlerine kadar pek çok servis bulunuyor.

 

İndirimleri takip edebilecek, en yakın mağazayı bulacaklar

BiP Özhan Market kanalı aracılığıyla müşterilerine buradan ulaşacak. Yeni müşteri kazanımının yanı sıra müşteri deneyimini BiP’ten yürütecek. Özhan Marketler Zinciri BiP kanalı ile Türkiye’de bir ilke imza atacak. Bu kanal sayesinde müşterilerkampanyalardan haberdar olacak, Özhan Kart’larının bilgilerini görüntüleyebilecek, puanlarını takip edebilecek, kendilerine en yakın mağazayı bulacak ve müşteri hizmetlerine erişebilecekler. Ayrıca, kanal üzerinden duyurulacak olan özel indirimleri takip edip yararlanabilecek.

 

Dijital İş Ortakları ve BiPTicari Pazarlama yöneticisi Fulden Altuner işbirliği hakkında yaptığı açıklamada: “Türkiye’deki perakendesektörünü dijitalleştirmeyi amaçlayan hedefimiz doğrultusunda bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bu noktada BiP Keşfet içerisine devlet kurumları ve belediyelerden sonra markalara hizmet verecek kanallarımız aracılığıylaanlık ve kesintisiz iletişim sağlayarak müşteri ve mağaza arasındaki dijital bağı kuruyoruz. Bugün, perakende sektörünü dijitalleşmek için ilk iş birliğine Bursa’nın en güçlü marketiyle başlıyoruz. ” diye konuştu.

 

“Siz nerede biz oradayız” sloganıyla Bursa’da pek çok farklı noktadabulunan firmanın, müşteri memnuniyeti için kaliteli ve güvenilir hizmetler verdiğini belirten Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, BiP üzerinden müşterileriyle daha kolay ve hızlı iletişim kuracaklarını ifade etti. Özhan her zaman ulaşılabilir olma isteğinin bu ortaklıkla beraber daha sağlam temeller üzerine oturacağının altını çizerek: “Uygulama sayesinde dostlarımız kampanyalarımızdan hemen haberdar olabilecekler. Ayrıca BiP’e özel kampanya ve sürprizlerden de yararlanabilecekler. İhtiyaç duyulan her platformda yatırımlarımız devam edecek.” dedi.